Bizhub 223/283/363

Profesjonalne urządzenia dla środowisk biurowych Bizhub 223/283/363

Monochromatyczne, profesjonalne urządzenia do obsługi elektronicznego obiegu dokumentów w trybie kolorowym

W dzisiejszych czasach niemal każdy proces obiegu dokumentów wiąże się z użyciem koloru. Kolorowe wydruki nie są zawsze konieczne, jednak skanowanie w trybie kolorowym ma istotne znaczenie w nowoczesnym biurze. Kolor jest niezbędny w elektronicznych procesach obiegu dokumentów w środowisku zespołów, grup roboczych i działów w niemal każdej dziedzinie biznesu, w tym w obszarze bankowości, finansów i ubezpieczeń, księgowości oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Firma Konica Minolta wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu, oferując linię nowatorskich, profesjonalnych urządzeń do obsługi obiegu dokumentów, które łączą w sobie wszechstronne funkcje drukowania i kopiowania w trybie monochromatycznym z elastycznymi i kreatywnymi funkcjami skanowania w kolorze.

Dzięki funkcjom szybkiego i wydajnego skanowania w trybie kolorowym systemy bizhub 223, bizhub 283, bizhub 363 i bizhub 423 można w niezwykle łatwo zintegrować z dowolnym procesem przepływu dokumentów. Poprzez zapewnienie szybkości wydruku w trybie monochromatycznym rzędu 22/28/36/42 stron na minutę te profesjonalne systemy uzupełniają istniejące urządzenia drukujące, oferując odpowiednie funkcje. Jako urządzenia wielofunkcyjne, A3 wyposażono je we wszystkie funkcje niezbędne do komunikacji biurowej, takie jak drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie.

W połączeniu z wydajnymi i wszechstronnymi aplikacjami firmy Konica Minolta systemy bizhub 223, 283, 363 i 423 stanowią idealne urządzenia, zapewniające efektywne skanowanie i rozsyłanie dokumentów oraz pozwalające zaoszczędzić czas i mniejszyć koszty. Doskonale uzupełniają portfel produktów bizhub firmy Konica Minolta, oferując szybkość wydruku w trybie monochromatycznym w zakresie od 22 do 75 str./min oraz w trybie kolorowym w zakresie od 22 do 50 str./min.

Wszystkie wspomniane urządzenia wielofunkcyjne firmy Konica Minolta powstały przy wykorzystaniu technologii bizhub OP, cechują się identyczną, uniwersalną konstrukcją, mają taki sam zestaw funkcji i mogą zostać poszerzone o zaawansowa ne aplikacje oraz rozwiązania.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [899.10 KB]

Call Now Button