Oferta

Oferta produkty usługi serwis naprawa kopiarki drukarki

W naszej ofercie znajdują sie zarówno usługi sewwisowo naprawcze sprzętu biurowego jak też sprzedaż urządzeń biurowych takich jak kserokopiarki drukarki.

Oferta obejmuje profesjonalne kserokopiarki biurowe oraz wydajne kopiarki do użytki domowego. Nasz sprzęt kopiujący i drukujący obsługuje dokumenty różnego formatu. W bogatej ofercie nie zabraknie takich artykułów jak kopiarki A3 czy urządzenia wielofunkcyjne A4. W zależności od oczekiwań w Waszym koszyku może wylądować kopiarka kolor lub kserokopiarka monochromatyczne.

Kserokopiarki powystawowe

Prawie każda firma skrupulatnie liczy wydatki a kserokopiarki należą do drogiego sprzętu biurowego, niezbędnego pracy związanej z dużą ilością dokumentów. Jest alternatywa w stosowaniu profesjonalnego sprzętu do kopiowania drukowania dokumentów – zapraszamy polecamy nasz sprzęt powystawowy. Nasze innowacyjne rozwiązania biurowe polegające zarówno na doborze wysokiej jakości sprzętu, jak i na jego serwisowaniu i naprawach. Kserokopiarki powystawowe to sprzęt w pełni sprawny. Nasi pracownicy bardzo dokładnie sprawdzają stan każdego urządzenia.

Do nabycia także urządzenia powystawowe.

  • Naprawa kopiarek drukarek sprzętu biurowego
  • Sprzedaż kserokopiarek drukarek sprzętu biurowego
  • Sprzedaż wymiana tonerów

Sprzedaż nowych i powystawowych urządzeń biurowych – kserokopiarek, drukarek

Oferujemy sprzedaż nowych i powystawowych urządzeń biurowych – kserokopiarek, drukarek, faxów, niszczarek, bindownic oraz tonerów.

Urządzenia powystawowe

Urządzenia biurowe powystawowe opłacalny zakup. Proponujemy sprzęt powystawowy oraz demonstracyjny pochodzący ze sklepów Europy Zachodniej. Kserokopiarki i drukarki są zawsze w pełni sprawne pochodzą z salonów sprzedaży lub prezentacji bezpośredniej. Dodatkowo objęte są pełną gwarancją. Może posiadać opakowanie zastępcze lub mało widoczne uszkodzenia, które nie wpływają na użytkowanie sprzętu towar w pełni funkcjonalny

Wszystkie wymienione na stronach naszego serwisu nazwy produktów oraz firm mogą być znakami towarowymi ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

Wynajem dzierżawa urządzeń biurowych

Oferujemy wynajem nowych i powystawowych urządzeń biurowych – kserokopiarek, drukarek, faxów, niszczarek, bindownic.

 

Kopiarki

 

Drukarki

 

Serwis Naprawa

 

Niszczarki

 

Tonery

Obszar usług: Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Węgrów Sokołów, Otwock, Garwolin, Łuków, Wołomin, Stoczek Łukowski, Kałuszyn, Łochów, Wyszków

Prowadzimy serwis i naprawy sprzętu i urządzeń biurowych głównie kopiarek: Canon, Konica-Minolta, Ricoh, Panasonic, Toshiba i wiele innych. Głównym zakresem naszej działalności jest naprawa serwis sprzętu biurowego ale oferujemy sprzedaż nowych i powystawowych urządzeń biurowych – kserokopiarek, drukarek, faxów, niszczarek, bindownic oraz tonerów.
Call Now Button