Bizhub 227

  • Prędkość dla formatu A4/A3: 22/14 str./min w czerni i bieli
  • Formaty papieru: A5-A3
  • Ekonomiczna, czarno-biała drukarka wielofunkcyjna A3
  • Najnowocześniejsza technologia druku mobilnego
  • Idealna dla małych firm

 

FUNKCJONALNOŚCI Bizhub 227

Skrzynka automatyczne usuwanie – Automatyczne usuwanie plików przechowywanych w skrzynce użytkownika po upływie określonego czasu

Funkcja skrzynki – Przechowywanie zadań drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania w celu przywołania do wysłania i wydrukowania — do często drukowanych dokumentów, takich jak broszury, formularze, cenniki itp.

Dostęp online – Dostęp do pliku ze skrzynki użytkownika przez przeglądarkę internetową lub narzędzie operatora skrzynek

Osobista, grupowa i publiczna – Definicja dostępu użytkownika dla różnych skrzynek

Udostępnianie – Kopiowanie dokumentów pomiędzy skrzynkami użytkowników.

  • Funkcja skrzynki
  • Funkcja kopiowania
  • Kopiowanie
  • Usuwanie pustych stron

Automatyczne usuwanie pustych stron, np. podczas kopiowania dokumentów mieszanych w trybie simplex i duplex.

Zdjęcie karty – Wydruki przedniej i tylnej części oryginału na tej samej stronie, np. w przypadku paszportu i innych dokumentów tożsamości.

Niestandardowy pasek funkcji – Do głównego ekranu kopiowania można dowolnie wybrać maks. 2 x 7 funkcji kopiowania.

Podgląd zadań – Przedstawia wybrane funkcje kopiowania na ekranie.

Druk – Druk lustrzanego odbicia

Drukowanie pojedynczych stron z wielu podajników.

Bezpośrednie drukowanie – Drukowanie PDF, XPS, DOCX, XLSX, PPI, JPEG, TIFF, PS i PCL bez sterowników.

Drukowanie bezpośrednie – Drukowanie plików PDF, XPS, DOCX, XLSX, PPTX, JPEG, TIFF, PS i PCL bez sterowników.

Zintegrowany kontroler druku – Wysoce wydajny kontroler firmy Konica Minolta z obsługą PostScript3, PCL6, PCL 5e/c oraz XPS.

Inteligentna kolejka zadań – Zadania, których nie można wydrukować, np. z powodu niedostępnego rozmiaru papieru (kopiowanie, drukowanie i faksowanie), są pomijane przez kolejne zadania

Tryb oszczędzania tonera – Pomaga oszczędzać toner, zmniejszając jego zużycie, np. w przypadku projektów wydruków.

Skanowanie – Usuwanie pustych stron. Automatyczne usuwanie pustych stron, np. podczas skanowania mieszanych dokumentów w trybie simplex i duplex. Adnotacja skanowania – Stemplowanie, np. daty/godziny, numeru zgłoszenia lub dowolnego tekstu na skanach do celów archiwizacji. Podgląd skanowania – Zapewnia podgląd zeskanowanych oryginałów w czasie rzeczywistym na potrzeby sprawdzania przed wysłaniem. Programy do skanowania – Wstępne ustawienie oryginału, pliku skanowania i miejsca docelowego w przypadku regularnych zadań skanowania. Skanowanie na adres / komputer. Bezpośrednie skanowanie na własny adres e-mail lub folder SMB w oparciu o informacje Active Directory.

Zabezpieczenia – Uprawnienia dostępu. Uprawnienia dostępu do funkcji z poziomu użytkownika (do 1000 kont w urządzeniu wielofunkcyjnym).

Uwierzytelnianie – Dostęp użytkownika za pomocą hasła, nazwy użytkownika + hasła, karty identyfikacyjnej lub skanera naczyń krwionośnych palca

Szyfrowanie danych – Szyfrowanie danych przechowywanych na dysku twardym i ochrona hasłem dostępu do dysku twardego. Obsługa IPsec oraz IEEE 802.1x

Usuwanie danych tymczasowych – Dane zadań kopiowania, drukowania, skanowania i faksowania są automatycznie usuwane po zakończeniu zadania.

Faks – Przekazywanie faksów. Przekazywanie przychodzących faksem dokumentów pocztą elektroniczną lub do folderu SMB zamiast drukowania.  IP-Fax – Wysyłanie faksów przez sieć pomiędzy urządzeniami MFP firmy Konica Minolta; obsługuje zarówno tryb kolorowy, jak i monochromatyczny. PC-Fax – Bezpośrednia transmisja faksów z komputera.

Wspólna książka adresowa – Wewnętrzna książka adresowa urządzenia MFP może być udostępniana klientowi faksu PC

Wybór tacy – Wybór tacy wejściowej / nośnika wydruku oraz tacy wyjściowej zapewnia lepszą widoczność przychodzących faksów.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [1.08 MB]

Call Now Button